Hakkımızda

Hakkımızda

YABANABAT İNŞAAT 2016 yılında yıllar içerisinde edindiği tecrübeleri müşterilerine vizyonunu sürekli geliştirmeye devam ederek sunmak ve projelerinde çözüm ortağı olmak amacı ile HATAY/İskenderun da kurulmuş olup, bugüne kadar kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir firma profile kazanarak 27.02.2020 tarihinden itibaren faaliyete YABANABAT İNŞAAT DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. olarak devam etmeye başlamıştır.

YABANABAT İNŞAAT DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. olarak başladığımız ilk gündeki heyecan ve azimle büyümeye, büyüdükçe de kendini geliştirmeye önem vermekteyiz. Yaptığımız her işin, yapılacak bir sonraki işin referansı olacağının bilinci ve sorumluluğuyla hareket etmekteyiz. Bunun sonucu olarak geriye dönüp baktığımızda güzel işler yapmanın haklı gururunu, bizimle çalışan ve güvenen firmalar da güzel hizmet almanın mutluluğunu yaşamıştır.

YABANABAT ailesi olarak tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politika olarak benimsemektedir.

Halen İSDEMİR ve ERDEMİR içerisinde taahhüt işlerini kapsayan inşaat işleri ve çelik konstrüksüyon projeleri başarı ile yürütülmekte olup, sanayi binaları ve fabrikalarda; Alt yapı ve üst yapı inşaat işleri, mimari olarak kumanda ve ofis binalarının tadilatı ile çelik konstrüksiyon, montaj ve demontaj işleri proje hazırlıkları da dahil olmak kaydıyla hizmet vermeye devam ekmekteyiz.

Kalite Politikası

Alt yapı ve üst yapı inşaat işleri , Çelik Konstrüksiyon De Montaj, Montaj işlemleri yapan firmamız ;

Vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz entegre yönetim sistemimiz ile sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmayı, sürekli iyileştirmeyi ve sektörde saygın bir firma olmayı amaçlıyoruz.
Bu amaç doğrultusunda;
• Ulusal ve uluslararası, yasal ve diğer gerekliliklere uyum doğrultusunda hareket etmeyi,
• Müşteri odaklı olup beklentilerini karşılamada sürekliliği sağlamayı ve müşteri memnuniyetini etkin olarak ele almayı,
• Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,
• İş sağlığı ve güvenliğini sağlamaya ve iş kazalarını önlemeye yönelik sistemler geliştirmeyi,
• Başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı,
• İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı,
• İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı
• Hava ve su kirliliğini, sızıntı ve dökülmeleri ve gürültüyü mümkün olduğu kadar azaltmak ve önlemek,
• Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli çabaları ve tam katılımı ile sürekli kalite elde etmeyi taahhüt ediyoruz.

Misyon

Maksimum kalite, titizlik ve güven içinde çalışmak, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak firmamızın kuruluş gününden itibaren benimsediği temel prensiptir.

Vizyon

Hedefimiz, sürekli kendini geliştirip yenileyerek, teknolojiyi yakından takip etmek suretiyle müşteri memnuniyetini koşulsuz sağlamak, kaliteli ve rekabet edebilir ürünler sunmak, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmak, ülkenin ekonomik kalkınmasına katma değer katarak, istihdam sağlamaktır.

İhtiyaçlarınızı Biliyoruz

Durmaksızın Çalışıyoruz

En İyi Sonuçları Sunuyoruz

Sektörde En İyi Hizmeti Sunuyoruz

İnşaat ekibimiz, endüstriyi değiştiren teknoloji ve metodolojiyi oluşturarak ve bunlardan yararlanarak sektöre liderlik etmektedir. Diğer ürün ekibi üyeleriyle birlikte çalışarak, ürünümüzü hayata geçirmenin kalitesini, hızını ve maliyetini yükseltmeye çalışıyoruz. İmalat ve kurulum prosedürlerimizi kolaylaştırmak için inşaat sürecini sürekli olarak yineliyoruz. Projelerimizi hızlı ve kesin bir şekilde teslim etmek için tüm ürün genelinde meslektaşlarımızla işbirliği yaparak, daha binanın içine girmeden başlıyoruz. Teknolojimizi ve araştırmamızı bu süreçte birleştirerek, sektörümüzün geleceğini bilgilendiren daha verimli ve etkili bir iş akışı yaratıyoruz.